EURO RENT

kWALIFIKACJE

drift open #56

DEBRZNO RALLYLAND 11-13.06.2021


KWALIFIKACJE – Drift Open #56 – klasa Masters

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnik vs zawodnik
Jerzy Tecław Jakub Król
Tobiasz Puścian Karolina Pilarczyk
Marcin Nejman Jan Sobierajski
Wojciech Ratajczak Łukasz Laskowski
Krzysztof Romanowski Jacek Olejnik
Piotr Kozłowski
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
 Jerzy Tecław8787
 Tobiasz Puścian7575
 Jan Sobierajski7679
 Wojciech Ratajczak73,50
 Jacek Olejnik9077,5
   
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 16
Lpzawodnik
1Jakub Król 
2Karolina Pilarczyk 
3Marcin Nejmanm 
4 Łukasz Laskowski
5Krzysztof Romanowski 
6Piotr Kozłowski 
7Jacek Olejnik 
8 Jerzy Tecław
9 Jan Sobierajski
10Tobiasz Puścian 
11Wojciech Ratajczak 
  
  
  
  
  


KWALIFIKACJE – Drift Open #56 – klasa Pro

KWALIFIKCJE – ETAP I
Formuła pucharowa – pojedynki w parach
 zawodnikvszawodnik
Arkadiusz BrandtPrzemysław Śnieguła
Paweł KubiakArkadiusz Nowicki
Artur KotarskiKamil Horecki
Daniel BujkowskiJakub Dudek
Arkadiusz ZgodaBlanka Turska
Paweł JureckiMaximilian Heller
Sławomir WalterHubert Eitner
Wojciech OlszakGrzegorz Jach
Łukasz WilczekSylwester Jurecki
Jacek KrólTomasz Majewski
Krystian CybulskiPaweł Kalotka
Michael JachDamian Witek
KWALIFIKCJE – ETAP II
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Przemysław Śnieguła 76,569,5
 Arkadiusz Nowicki00
 Artur Kotarski040
 Jakub Dudek72,5 77
 Blanka Turska8080
Paweł Jurecki69,577
Sławomir Walter00
 Wojciech Olszak00
 Łukasz Wilczek71,565
 Sylwester Jurecki062
 Jacek Król 0 49,5
 Tomasz Majewski 60 0
 Krystian Cybulski 057,5
 Damian Witek051
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe TOP 32
Lp zawodnik
1 Arkadiusz Brandt
 2 Paweł Kubiak
 3 Kamil Horecki
 4  Daniel Bujkowski
 5 Arkadiusz Zgoda
 6 Maximilian Heller
 7 Hubert Eitner
 8  Grzegorz Jach
 9 Paweł Kalotka
10  Michael Jach
11 Blanka Turska
12 Jakub Dudek
13 Paweł Jurecki
14 Przemysław Śnieguła
15 Łukasz Wilczek
16 Sylwester Jurecki
17 Tomasz Majewski
18 Krystian Cybulskli
19 Damian Witek
20 Jacek Król
21 Artur Kotarski
 –  Arkadiusz Nowicki
 – Sławomir Walter 
 –  Wojciech Olszak

KWALIFIKACJE – Drift Open #56 – klasa PRO AM

KWALIFIKCJE
Sesja kwalifikacyjna – przejazdy punktowane
zawodnikwynik 1wynik 2
Mariusz Kościelny91,583
Przemysław Warda74,50
Michał Dębski00
Sylwester Pettke 620
Szymon Bukowski056
Dominik Brzęczek0
Damian Kulczyński00
Tomasz Krzyżanowski72  80
Kamil Jadczyk65,5 0
Oskar Błażejakdyskw.dyskw.
KWALIFIKACJE
Wyniki końcowe kwalifikacji TOP 5
miejscezawodnik
1Mariusz Kościelny
2Tomasz Krzyżanowski
3Przemysław Warda
4Kamil Jadczyk
5Sylwester Pettke
6Szymon Bukowski
7Michał Dębski
8Dominik Brzęczek
9Damian Kulczyński
10Oskar Błażejak